Металлопластиковые окна ПВХ в интерьере частного дома

Металопластикові вікна: як виробники ПВХ конструкцій ошукують довірливих споживачів

Металопластикові вікна — це не тільки гарні конструкції з ПВХ, які прикрашають оселі. Вони зберігають тепло, створюють оптимальний мікроклімат у приміщеннях, перешкоджають проникненню шуму з вулиць. Але чи варто, купуючи їх, довіряти сумнівним компаніям?

Виробники та посередники пропонують металопластикові вікна, які, нібито, виготовлені з якісних матеріалів, по фантастично низьких цінах. Не володіючи специфічними знаннями, але будучи людиною прагматичною, ви повинні задуматися:

 1. Чи будуть компанії, що закупили дорогі якісні матеріали, з яких нібито роблять обіцяні недорогі металопластикові вікна, реалізовувати продукцію собі у збиток?
 2. На чому економлять виробники доступних за ціною вікон, якщо вони виготовляють їх з якісних, відповідно дорогих профілів, комплектуючих та фурнітури?

Увага! Відповідь очевидна: це звичайний рекламний трюк! Хочете купити надійні конструкції з ПВХ профілів — будьте готові заплатити реальну ціну. Адже їх виготовляють з якісних матеріалів. А ціна фірмових комплектуючих не може бути низькою.

Якісні матеріали — запорука надійності вікон з ПВХ

Основа надійного металопластикового вікна — якісний профіль з відмінними звуко- і теплозберігаючими характеристиками. Чим більше камер у склопакеті, тим тепліше і затишніше буде у будинку або квартирі. Надійні комплектуючі, фурнітура та ущільнювачі — запорука тривалої експлуатації металопластикового вікна.

З цього можна зробити висновок: металопластикові вікна з якісних матеріалів не можуть коштувати дешево. Знижувати ціну нижче ринкової вартості аналогічної продукції можуть тільки виробники, які використовують несертифіковані, неякісні, дешеві матеріали і комплектуючі. Вони залучають до роботи некваліфікований персонал. Вам потрібні такі вікна?

Профіль Rehau — надійна основа металопластикового вікна

Металопластикові вікна виготовляють з профілів, у яких 5, 6 чи 7 камер
Якісний металопластиковий профіль Rehau у розрізі. Видно кількість повітряних камер.

60-річний досвід, експерименти з матеріалами, новаторські технології та оригінальні конструкторські рішення німецької компанії-виробника профілів Rehau дозволили досягти небувалих вершин на ринку металопластикових вікон. Профілі Rehau стали синонімом надійності та якості.

Крім доступної ціни, ПВХ профілі Rehau вигідно відрізняються від аналогічних матеріалів інших виробників експлуатаційними характеристиками і мають ряд переваг:

 • не піддаються корозії;
 • витримують великі механічні навантаження;
 • не коробляться і не втрачають зовнішню привабливість під впливом температурних перепадів та ультрафіолету;
 • екологічно безпечні і пластичні профілі Rehau легко піддаються обробці, набуваючи потрібну форму;
 • відрізняються низькою теплопровідністю;
 • не підтримують горіння, тому повністю пожежобезпечні.

Ці характеристики та результати численних випробувань дозволяють виробникові гарантувати 50 років бездоганної експлуатації продукції. Якщо ви купите металопластикові вікна з профілів Rehau, то отримаєте надійні ПВХ конструкції, які не доведеться постійно ремонтувати. Їх потрібно буде тільки регулярно обслуговувати.

Експерти галузі, будівельники і монтажники ПВХ конструкцій стверджують, що профілі Rehau — найкращий і єдино вірний вибір.

Якщо немає бажання переплачувати за енергоносії, періодично ремонтувати вікна, то потрібно купувати металопластикові вікна з профілів Rehau. Потім не доведеться регулярно викликати представників компанії-виробника для ремонту за гарантійними зобов’язаннями. Та й не факт, що вони приїдуть і допоможуть вирішити проблему, якщо ви купили вікна або двері у фірмі-одноденці.

Фурнітура ROTO для металопластикових вікон: більше тепла, світла і комфорту

Металопластикові вікна з фурнітурою ROTO
Елемент якісної німецької фурнітури ROTO для виготовлення металопластикових вікон, дверей, мансардних ПВХ конструкцій.

Німецька фурнітура ROTO — якісний і розумний вибір комплектуючих деталей для виробництва металопластикових дверей, звичайних і мансардних вікон. Купивши ПВХ конструкції, укомплектовані фурнітурою ROTO, ви отримаєте можливість самостійно керувати освітленням і мікрокліматом у приміщеннях.

Фурнітура ROTO для металопластикових вікон вигідно відрізняється від аналогічних матеріалів інших виробників:

 • доступною ціною;
 • тривалим терміном експлуатації;
 • легкістю закривання/відкривання стулок;
 • оригінальною конструкцією, функціональністю та елегантним зовнішнім виглядом;
 • надійністю механізмів;
 • наявністю захисту від злому і несанкціонованого проникнення у житло.

Фурнітура виробника з Німеччини втілила в собі найпередовіші технології, кращі технічні рішення та розробки.

Передбачаючи думки про те, що все описано гарно (якість, зовнішній вигляд, функціональність), але ж фурнітура нікому невідомих китайських фірм дешевше, відповідно вона доступніше, дозволимо собі не погодитися з вами.

Запитайте у будь-якого автомеханіка, чиї автомобілі найнадійніші, деталям виробництва компаній з яких країн він довіряє? Відповідь буде однозначною — природно, що німецьким. Ось і ми, «механіки» у сфері виробництва вікон, відповідально стверджуємо, що не зустрічали фурнітури за якістю, функціональністю, надійністю і експлуатаційними характеристиками краще, ніж ROTO.

Монтаж: чи варто довіряти встановлення металопластикових вікон непрофесіоналам

Незважаючи на нібито наявність різних варіантів, це питання, скоріше, риторичне. Дозвольте поцікавитися: ви би хотіли, щоб вас оперував косметолог? Або, може, вам у голову приходила думка винаймити на будівництво кондитера? А що, вдасться трохи заощадити. Ото ж бо, ні! Те ж стосується і встановлення металопластикових вікон — ніколи не варто довіряти монтаж непрофесіоналам. Вони не зможуть гарантувати вам:

 • конструктивну цілісність вікон з ПВХ — відсутність деформацій, щілин і тріщин;
 • відсутність ризику появи містків холоду, протягів і конденсату;
 • герметичність віконних конструкцій;
 • якісне прилягання стулок, ущільнювачів та фрамуг;
 • надійне і тривале функціонування фурнітури.

Врахуйте! Запросивши майстрів «з боку», практично у 100% випадків, ви ризикуєте не тільки своїм комфортом, але і грошима, витраченими на якісні вікна.

Ось, це наслідки неякісного монтажу:

Ми рекомендуємо довіряти монтаж металопластикових вікон виключно професіоналам. Тільки вони відповідають за кінцевий результат і гарантують надійну експлуатацію металопластикових вікон протягом певного періоду часу.

Важливо! Купивши вікна з ПВХ, довіряйте їх монтаж фахівцям компанії, яка піклується про свою репутацію. В результаті ви отримаєте надійні конструкції, встановлені відповідно до вимог технології, з використанням спеціальних інструментів і сертифікованих монтажних матеріалів.

Може заощадити на склопакетах?

Металопластикові вікна краще комплектувати двокамерними або трикамерними склопакетами
Двокамерний або трикамерний пакет краще зберігає тепло, ніж однокамерний.

Вас все ще мучать думки про економію незначної суми при придбанні склопакетів? Поспішимо вас розчарувати, аргументувавши недоцільність придбання однокамерних склопакетів їх недоліками, а потребу в двох або трикамерних склопакетах — їх перевагами.

Однокамерні склопакети частково захищають приміщення від вітру, пилу і вуличного шуму. Але вони не запобігають витоку тепла, що дуже важливо в умовах нашого клімату. Тому настійно рекомендуємо купувати такі види склопакетів:

 1. Двокамерні. Ці склопакети майже вдвічі краще ніж однокамерні конструкції захищають приміщення від сторонніх шумів, проникнення вітру і холоду. Вони перешкоджають витоку тепла взимку, а влітку зберігають прохолоду у приміщеннях. Вам не доведеться переплачувати за електроенергію, включаючи на максимум взимку обігрівачі, а влітку кондиціонери.
 2. Трикамерні. Якщо порівнювати з одно- і двокамерними, то такі склопакети значно перевершують їх по теплозберігаючих характеристиках. Повітря, інертний газ, якими заповнені камери склопакетів — погані провідники тепла. Тому, маючи 3 камери, такі склопакети надійно захищають житло від холоду.

Важливо! Подумайте про те, що на склопакет доводиться 75-85% від загальної площі вікна. Якщо купите однокамерні склопакети, то ви нівелюєте всі позитивні характеристики металопластикових вікон.

Знижки 50% — можливість заощадити чи шахрайство виробників?

Ви все ще живете у 90-х роках минулого століття і вірите в 50% знижки? Нам неодноразово доводилося пояснювати споживачам, що 70% від ціни металопластикового вікна — це витрати на придбання матеріалів та комплектуючих, а решта 30% — витрати на сплату податків, оренду або купівлю приміщень, оплату праці персоналу і дохід компанії.

Виробник вікон, що піклується про споживачів і свою репутацію, зможе зробити знижку на продукцію тільки після визначення обсягу і кінцевої вартості замовлення.

Візьмемо за приклад умовну ціну вікна певного розміру — 5000 грн. Майже 4000 грн — це вартість матеріалів, комплектуючих та фурнітури. І тільки 1000 грн — дохід компанії і покриття витрат на його виготовлення. Якщо ж недобросовісний виробник закуповує погані матеріали і комплектуючі у 3-4 рази дешевше, то він виробляє вікна ПВХ сумнівної якості. Їх собівартість — в межах 2000-2500 грн. Ось звідси і беруться 50% знижки з 5000 грн — реальної ціни якісних металопластикових вікон.

Як не помилитися з вибором виробника або фірми-посередника

Металоластикові вікна з профілів з більшою кількістю камер тепліші.
Кількість камер. Чим їх більше, тим якісніше та дорожче профіль. Менеджери компанії-виробника металопластикових вікон повинні надавати інформацію про матеріали та камплектуючі, з яких виготовлена продукція.

Радимо вам не довіряти повністю рекламі. Плануючи купити вікна певного виробника, варто поцікавитися, з яких профілів іх виготовляють. Також потрібно звернути увагу на репутацію та досвід компанії. Можна пошукати інформацію про неї в Інтернеті, відвідати сайт, прочитати відгуки колишніх клієнтів.

Щоб обрати і купити надійні металопластикові вікна, потрібно:

 • відвідати офіс компанії;
 • звернутися по допомогу до менеджерів (вони повинні надати всю необхідну інформацію про продукцію);
 • порівняти якість матеріалів, комплектуючих і вартість вікон з цінами інших фірм.

Так ви зможете визначитися з вибором матеріалів і фурнітури, що відповідають вашим вимогам та фінансовим можливостям.

У серйозній компанії допоможуть зробити всі необхідні виміри, порадять, які профілі і фурнітура якісніше. Менеджери розрахують кінцеву ціну металопластикових вікон і запропонують взаємовигідну знижку. Вантажники компанії безкоштовно доправлять готові вироби за вказаною вами адресою.

Висновок

З цих порад можна зробити наступні висновки:

 1. Купуйте готові або замовляйте виготовлення вікон з профілів Rehau та фурнітури ROTO.
 2. Знижки в розумних межах і сезонні розпродажі — не рідкість, скоріше, — бажання виробників залучити споживачів. 50% знижки — далеко не альтруїзм компаній або маркетинговий хід, це шахрайство.
 3. Не заощаджуйте на матеріалах та комплектуючих для вікон із ПВХ. Ваш будинок — ваша фортеця, захищеність і затишна атмосфера якої впливає на всіх членів сім’ї.
 4. Радьтеся, як вибрати якісні пластикові вікна з фахівцями, довіряйте компаніям з досвідом і репутацією.

Часто люди, бажаючи заощадити, купують неякісні металопластикові вікна у компаніях-одноденках, мета яких — швидке збагачення за рахунок недосвідчених споживачів. В результаті ошукані клієнти цих фірм отримують неякісну продукцію і несуть серйозні фінансові збитки.

Тому купуйте металопластикові вікна тільки у перевірених виробників. Не встановлюйте їх самостійно, не довіряйте монтаж конструкцій з ПВХ недосвідченим «фахівцям». Нехай їх встановлюють монтажники компанії, яка надає гарантію на цю послугу.

Більше матеріалів по цій та інших темах можна знайти на головній сторінці сайту.

4 коментарі

 1. І Вам дякуємо за позитивну оцінку запису. Заходьте на наш сайт.

 2. Статья интересная и действительно правильно написано, только в желании прорекламировать профиль Rehau, Вы увлеклись и вставили картинку другого профиля …)

 3. Вітаю, Андрій. Дякую за позитивну оцінку матеріалу про металопластикові вікна. Стосовно “реклами” профілів Rehau: висновки зроблено виключно за результатами відгуків споживачів. На рахунок зображення погоджуюсь.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *