Характеристики, переваги та недоліки вхідних металопластикових дверей

При необхідності встановити вхідні двері в будинку або квартирі багато хто віддає перевагу металопластиковим конструкціям. Цей матеріал має свої переваги і недоліки, але застосування ПВХ в багатьох випадках є оптимальним і вигідним.

Переваги металопластикових дверей:

 1. Металопластикові вхідні двері можуть ефективно зберігати тепло завдяки використанню в конструкції спеціальних двокамерних склопакетів, а також багатокамерних профілів.
 2. Підвищена герметичність досягається за допомогою двоконтурної системи ущільнень і морозостійких полімерних ущільнювачів. Вхідні двері з ПВХ гарно ізолюють опалювані приміщення, позбавляють від протягів навіть в холодну пору року.
 3. Колір профілю дверей залишається незмінним довгі роки: це реально завдяки виготовленню ПВХ з додаванням спеціальних компонентів, що подовжують термін служби профілів.
 4. Пластикові вироби надійні і міцні: всередині профілю розташований несучий каркас з високоякісного металу — оцинкованої сталі. Це також запобігає корозії каркасу.
 5. Стійкість до температурних і механічних навантажень.
 6. Здатність не піддаватися деформації: ПВХ-матеріал добре зберігає форму і фактуру. Це важлива характеристика для конструкцій, які встановлюються на входах або між кімнатами.
 7. Гарна звукоізоляція: звуки з вулиці не проникають в приміщення.
 8. Стійкість до опадів і відсутність деформацій під впливом води. Такі двері можна застосовувати в якості вхідних до кухні, басейну чи сауни.
 9. Простота догляду за конструкцією.
 10. Різноманітність варіантів декору: вироби можна виготовити з кольорового пластику, декорувати склом, заламінувати «під дерево», зробити різнокольоровими з обох сторін.
Є можливість вибрати профіль для вхідних металопластикових дверей будь-якого кольору.

Сфера застосування металопластикових дверей

Вироби такого типу з ПВХ, всупереч поширеній думці, використовуються не тільки в якості балконних вхідних конструкцій. Сфера застосування металопластикових дверей виходить за межі лоджій і балконів:

 1. Металопластикові двері затребувані в якості вхідних в котеджах і приватних будинках. Такі вироби монтують на входах в будинки, котельні та басейни, гаражі і підвали, будь-які підсобні приміщення. Вироби з металопластику часто встановлюють в зимових садах. Завдяки різноманітності дизайнерських рішень такі ПВХ-конструкції — ідеальний варіант міжкімнатних дверей в будинках або квартирах.
 2. Вироби такого типу можна застосовувати в офісах і в виробничих приміщеннях.
 3. При грамотному встановленні ці дверні системи будуть органічно виглядати в будь-яких інтер’єрах.

Конструкції з металопластику не можуть претендувати на звання елітної продукції, як, наприклад, вхідні двері з дубу. Швидше це практичний, економічний і універсальний варіант, найбільш відповідний для громадських приміщень різного призначення.

Кожен вид металопластикових дверей має свої особливості:

 1. Балконні двері можуть комплектуватися віконною фурнітурою, яка захищає приміщення від негативного впливу поганої погоди.
 2. Міжкімнатні конструкції з ПВХ виконують роль перегородок між приміщеннями будинків чи квартир. Вони довговічні, міцні і естетично привабливі.
 3. До вхідних дверей вимоги суворіші: найвища якість і посилена надійність, наявність великої кількості запірних механізмів.
 4. По конструкції полотен двері ПВХ діляться на глухі і засклені, а за способом відкривання — на розсувні, розкладні і обертові. Розсувні металопластикові двері зустрічаються найчастіше: затребувана конструкція перевірена часом, вона — найзручніший варіант для житлових приміщень.
Розсувні вхідні двері з ПВХ.

Вхідні металопластикові двері

Конструкції з ПВХ можна встановлювати і в якості вхідних, але для цього потрібні посилені профілі і надійна фурнітура. Петлі необхідно підбирати з урахуванням частоти відкривання і активної експлуатації. Зсередини вхідні двері оснащуються металевими підсилювачами. Така конструкція дозволяє створювати моделі з підвищеним захистом від несанкціонованого проникнення.

Порівняння вхідних металопластикових дверей з металевими:

 1. Металеві двері дорожче в усіх відношеннях: через вартість основного матеріалу, а також через те, що у них є можливість встановлення будь-яких видів запірних систем і різноманітної фурнітури, що підсилює надійність.
 2. Металопластик істотно поступається в міцності металу.
 3. Металеві двері, на відміну від пластикових, більш довговічні і не провисають в процесі експлуатації. Профіль таких дверей відрізняється більшою надійністю і не піддається деформації, яка з часом може проявлятися в пластикових дверях під впливом температурних коливань.
 4. У порівнянні з металевими конструкціями пластикові вхідні двері не вимагають дорогої комплектації, тому більш економічні.
 5. Пластик має більш низьку теплопровідність, ніж метал — тому вхідні металеві конструкції без належного утеплення набагато «холодніші» ПВХ-дверей.
 6. У той же час, металопластикові моделі значно поступаються по зломостойкості металевим.
Міцні петлі і надійна фурнітура унеможливлюють деформацію ПВХ-дверей.

Ще однією відмінною характеристикою металопластикових виробів є те, що дверна фурнітура, що встановлюється на них, не вирізняється різноманітністю і навіть мінімальними ознаками розкоші. Найчастіше це лаконічний білий колір і прості форми. Тим часом, фурнітура для вхідних металевих дверей — це додатковий декор, цікавий дизайн, різноманітні матеріали та багатобарвність.

В кожному окремому випадку встановлення вхідних дверей необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти», вибравши найбільш оптимальний варіант.

Відео про металопластикові вхідні двері:

Більше корисних та цікавих матеріалів на тему будівництва і ремонту можна знайти на головній сторінці сайту.

2 коментарі

 1. Металопластикові вхідні двері – це найкращий варіант для будинку (моя особиста думка). Наприклад я не вважаю недоліком відсутність великої кількості запірних механізмів. Навіщо вони? Навіть є такий анекдот “Я зараз живу в тій стадіїї, коли не переймаюсь…зачинила вхідні двері чи ні…” Але якщо серйозно говорити, то переваги металопластикових дверей з великим відривом перекривають недоліки. В першу чергу це те, що вітер не гуляє в щілинах та двері завжди мають привабливий вигляд (не вигоряють на сонці, легко відмиваються плями). Саме головне у виборі з різноманітних варіантів не зупинятися на самих дешевих пропозиціях. Тоді й не будете жалкувати, що щось не так…

 2. Так, не варто економити на вікнах. Це здоров’я та безпека мешканців будинку чи квартири, сприятливий мікроклімат у приміщеннях. Мало хто враховує, що дешеві металопластикові вікна роблять з неякісних матеріалів.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *